email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS

Privātā psihiatriskā klīnika "Ūdensroze"

Privātā klīnika "Ūdensroze" atrodas kūrortpilsētā Jūrmala.

Klīnika "Ūdensroze" sniedz veselības aprūpes pakalpojumus, pacientu psihiskā veselības stāvokļa atveseļošanu un uzlabošanu. Klientiem piedāvājam trīs unikālu komponentu kombināciju – kognitīvi biheviorālo terapiju, farmakoterapiju un spa ārstēšanu.

Kognitīvi biheviorālā terapija – tas ir zelta standarts tādu slimību ārstēšanai kā depresija, panikas traucējumi, obsesīvi kompulsīvie traucējumi, miega traucējumi un daudzas citas psiholoģiskas problēmas. Termiņa īsums, orientēšanās uz problēmas atrisināšanu, zinātniskais pamatojums dod iespēju atrisināt plaša spektra psiholoģiskās problēmas.

Farmakoterapijā mēs izmantojam tikai mūsdienīgus preparātus. Nozīmējot antidepresantus un citus psihotropos preparātus, mūsu ārsti vadās no Eiropas dotajām rekomendācijām.

Psiholoģiskā harmonija nav iespējama bez vesela ķermeņa! Tādēļ mēs piedāvājam spa procedūras, tādas kā dubļu un minerālās vannas, sāls procedūras. Turklāt terapijas procesā mūsu treneri piedāvā speciāli izstrādātu atveseļošanās vingrošanu.

Viss mūsu personāls pārvalda krievu valodu un psihiskās veselības jomā sagatavots atbilstoši Eiropas izglītības standartiem. Jūs sagaida patīkami mājīga atmosfēra, kura pati par sevi ir spēcīgs antistresa faktors! Mēs ņemam vērā visas individuālās vēlmes, ja tās nav pretrunā ar mūsu terapeitisko programmu.

Iespējama ambulatorā un stacionārā veselības aprūpe: depresijas, stresa radīto psihisko traucējumu un obsesīvi - kompulsīvo traucējumu ārstēšana.  Ārstēšanā tiek izmantota farmakoterapijas un kognitīvās uzvedības terapijas sintēze.

 

Dubultu pr.30, Jūrmala
Jevgeņijs Iznovs
T.: +371 29524529
e.iznov@gmail.com

http://www.udensroze.com
Mēs runājam

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.

Klīnikas pakalpojumi