email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS

Onko klīnika

Mūsu klīnikā strādā kvalificēti speciālisti ar pieredzi klīniskajā un zinātniskajā darbā. Mēs konsultējam un izmeklējam pacientus ar sekojošām saslimšanām:

  • krūts labdabīgām un ļaundabīgām saslimšanām,
  • ādas veidojumiem,
  • kuņģa un zarnu trakta saslimšanām,
  • ginekoloģiskām saslimšanām un pārmantotajiem audzējiem.

Konsultācijas laikā sniegsim informāciju par Pasaulē pieejamajām jaunākajām ārstēšanas metodēm (moderno staru terapiju, jaunākajiem ķīmijterapijas un mērķterapijas (Target therapy) preparātiem.

Pakalpojumi

Piedāvājam veikt plaša profila ģenētiskās analīzes, lai identificētu mutācijas konkrētās saslimšanas epizodes gadījumā. Biežāk sastopamo ģenētisko mutāciju analīze ļauj novērtēt risku veselajiem cilvēkiem vai jau esošu pacientu veselajiem ģimenes locekļiem nākotnē saslimt ar kādu no ģenētiski pārmantotajiem audzējiem.

Piedāvājam veikt neskaidro veidojumu biopsijas radioloģiskajā kontrolē. Izmeklējumi, kas tiek veikti radioloģiskajā kontrolē, ļauj iegūt biopsijas materiālu ar augstu precizitāti, turklāt audu paraugu ir iespējams iegūt arī no pavisam nelieliem veidojumiem.

Nodrošinām asins paraugu paņemšanu gan ģenētiskajām, gan onkoloģisko biomarķieru analīzēm, kas ļauj nodrošināt augstu medicīniskās aprūpes servisu, kad svarīgākie izmeklējumi tiek veikti vienā vietā un iespējami īsā laikā.

Individuālā pieeja

Saviem pacientiem centīsimies atrast risinājumus arī gadījumos, kad ir retas onkoloģiskas saslimšanas un ir nepieciešama kāda ļoti specifiska terapija, kuru nav iespējams nodrošināt Latvijā.

Sniegsim neatkarīgu viedokli par kādā citā institūcijā nolemto terapijas veidu. Viedokļu nesakrišanas gadījumā piedāvājam multidisciplināra konsīlija viedokli par piemērotāko terapijas veidu katrā konkrētā gadījumā.

Savus lēmumus attiecībā uz pacientu izmeklēšanu, ārstēšanu un novērošanu pieņemam balstoties uz ESMO (European Society of Medical Oncology), FIGO (International Federation of Gynecology and Obstetrics), NCCN (National Comprehensive Cancer Network) un ESGO (European Society of Gynecological Oncology) izstrādātajām rekomendācijām.

 

Tallinas iela 1-26, Rīga
T.: +371 24508300
info@onkoklinika.lv

http://www.onkoklinika.lv/s/
Mēs runājam

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.

Klīnikas pakalpojumi