email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS

MAMA Rīga

Auglības klīnika MAMA RĪGA ir akreditēta ārstniecības iestāde, kas atrodas Rīgā, Vingrotāju ielā 1, vēsturiskajā Vingrotāju namā - restaurētā kultūrvēsturiskā ēkā pašā Rīgas centrā, ko 19. gadsimtā projektējis arhitekts Reinholds Šmelings un kas vēsturiski bijis Rīgas vingrotāju biedrības nams.

Vēsturiskajā neorenesenses stila čaulā nodrošinātas modernas, plašas telpas ar ambulatoro daļu, operāciju bloku, embrioloģijas laboratoriju (Audu centru), dienas stacionāru, kriobanku, fizioterapijas sporta zāli, ģērbtuvēm u.c. Telpas izveidotas atbilstoši Latvijas, Eiropas un pasaules līmeņa ārstniecības iestāžu standartiem.

Mūs atzinīgi novērtējuši ne tikai Veselības inspekcija, Zāļu valsts aģentūra, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija, Rīgas pilsētas Būvvalde, bet arī daudzi klienti un viesi, medicīnas sfēras speciālisti. Auglības klīnika MAMA RĪGA saņēmusi Eiropas standartiem atbilstošu Audu un šūnu izmantošanas atļauju.

Klīnika MAMA RĪGA aprīkota ar vismodernāko medicīnisko aprīkojumu un darbības nodrošināšanas sistēmām. Mūsu speciālisti ir augstas klases medicīnas profesionāļi un eksperti, kas savu profesionālo kvalifikāciju regulāri pilnveido starptautiskos semināros un konferencēs, vadošajiem speciālistiem ir zinātniskie grādi un starptautiskas zinātniskās publikācijas.

Mēs nodrošinām ginekoloģijas un reproduktoloģijas, uroloģijas un androloģijas, embrioloģijas un kriobioloģijas pakalpojumus, kā arī fizioterapiju. Mūsu speciālisti ir pieredzējuši, atbildīgi, ar vēlmi palīdzēt klientu problēmu sekmīgā atrisināšanā.

 

Vingrotāju iela 1, Rīga
Imants Smirnovs
T.: +371 66900400
info@ivf.lv

http://www.ivf.lv
Mēs runājam

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.