email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS

JAUNUMS! Estētiskā ginekoloģija

Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, piedāvājam saviem klientiem arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā.

No oktobra Capital Clinic Riga pieejami divi jauni pakalpojumi tieši sievietēm - ginekoloģiskās veselības un intīmo problēmu risināšanai:

 • Lāzerprocedūras FemiLift ar pašas jaunākās paaudzes "Alma" lāzeriekārtu FemiLift CO2 Smart 
 • Intīmās estētikas injekcijas

Jaunākās paaudzes FemiLift Smart frakcionētais CO2 lāzers šobrīd ir aboslūts līderis šajā segmentā ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā.

Tas paver jaunas iespējas kvalitatīvi, ātri, bez sāpēm, bez anestēzijas, bez vecuma ierobežojuma, bez blaknēm veikt gan ārstnieciskas, gan estētiskās ginekoloģijas procedūras: 

 • slodzes urīna nesaturēšanas ārstēšanai
 • maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai
 • menopauzes simptomu novēršanai
 • atjaunošanai pēcdzemdību periodā
 • maksts sausuma un atkārtotu infekciju novēršanai
 • dzimumdzīves kvalitātes uzlabošanai

"Ar šo lāzeru iespējams veikt ne tikai atjaunojošas procedūras, bet arī ķirurģisku ārstēšanu, slīpēšanu un pat pigmentētu laukumu balināšanu. Tam, salīdzinot ar iepriekšējo paaudžu lāzeriem, ir plašāks staru kūlīšu iedarbības diapazons, līdz ar to dziļāka terapeitiskā iedarbība un lielāka efektivitāte. Šī iekārta ir aprīkota ar vairāku pakāpju drošības sistēmu - ārsts pieņem lēmumu par nepieciešamo procedūru, par parametriem, bet "gudrā iekārta" pati iestata programmu, nodrošinot piemēroto režīmu. Līdz ar to iespējams izvairīties no cilvēciskā faktora jeb nejaušas ārsta kļūdas", par jaunās iekārtas priekšrocībām stāsta Capital Clinic Riga ginekoloģe Inga Dunce.

Procedūra ir:

 • ātra - ilgst tikai 7 minūtes. Sieviete var jebkurā sev ērtā laikā, kaut vai pusdienu pārtraukumā, to veikt un pēc tam doties savās ikdienas gaitās
 • bez sāpēm un bez anestēzijas - procedūras laikā nejūt sāpes, tikai lāzera radītu siltumu komforta līmenī, tādēļ nav nepieciešama atsāpināšana
 • bez blaknēm un bez atjaunošanās perioda - pēc procedūras nav atjaunošanās perioda, kāds nepieciešams pēc operācijām, kā arī nav novērotas nekādas blaknes. Vienīgais ierobežojums ir - nedēļu jāatturas no dzimumdzīves un nevajadzētu ļoti aktīvi sportot vai celt lielus smagumus
 • bez vecuma ierobežojuma - lāzerocedūras var veikt jebkura vecuma sievietēm, ja ir atbilstošas indikācijas. Visbiežāk tās nepieciešamas sievietēm pēc dzemdībām maksts un maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai, sievietēm pre - un menopauzes laikā vairāku šajā laikā raksturīgu simptomu novēršanai, kā arī visu vecumu sievietēm urīna nesaturēšanas ārstēšanai

Vēlamā terapeitiskā un estētiskā efekta sasniegšanai nepieciešamas 3 procedūras ar 4 -5 nedēļu starplaiku. Lai veiktu lāzerprocedūru, nepieciešama ginekologa konsultācija kā arī atsevišķi izmeklējumi, ko pēc vajadzības nozīmē ārsts.

Ginekoloģiskās injekcijas

Capital Clinic Riga ārsti kā Latvijā pirmie  šajā jomā sertificētie speciālisti  piedāvā arī ginekoloģiskās injekcijas - hialuronskābes filleru injekcijas intīmajā zonā:

 • ārējo dzimumorgānu estētisko defektu novēršanai (asimetrija, novecošanās, mazs apjoms - hipotrofija, atrofija, zudis ādas tonuss u.c.)
 • diskomforta un nepatīkamu sajūtu novēršanai - (sausums, nieze, dedzināšana, sāpīga dzimumdzīve - dispareūnija, pēcdzemdību rētas starpenes rajonā pēc epiziotomijām, maksts gļotādas atrofija u.c.) 
 • dzimumdzīves kvalitātes un seksuālās baudas uzlabošanai (injekcijas G punktā, maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai un sašaurināšanai gan pēc dzemdībām, gan menopauzes laikā)
 • kā blakusefekts - slodzes urīna nesaturēšanas samazināšanai

Lai veiktu injekcijas intīmajā zonā, ārsts izvēlas atbilstošu metodi attiecīgas problēmas risināšanai, anestēzijai izmantojot vai nu atsāpinošu ziedi vai injekciju. Pēc injekciju veikšanas atsāpinošu līdzekļu lietošana nav nepieciešama.

Pirms injekciju veikšanas nepieciešama ginekologa konsultācija, kurš veiks apskati, nozīmēs nepieciešamos izmeklējumus un pēc tam piemērotāko injekciju veidu un apjomu.

Rezultāts būs redzams uzreiz pēc procedūras, pilnīgs efekts gaidāms 7 - 10 dienu laikā. Iedarbība parasti saglabājas 9 - 12 mēnešus. Pēc tam efekta uzturēšanai vēlams procedūru atkārtot.

Injekciju priekšrocības:

 • Procedūra ar vietējo anestēziju
 • Neveidojas rētas
 • Nav nepieciešams rehabilitācijas periods
 • Tiek izmantota hialuronskābe, viela, kas organismā veidojas arī dabīgi, tikai ar vecumu tā būtiski samazinās
 • Nodrošina lielāku seksuālo apmierinātību abiem partneriem

 

Jāņem vērā! Pēc procedūras 7 - 14 dienas nav ieteicama intensīva fiziskā slodze - skriešana, braukšana ar velosipēdu, jāšana ar zirgu). 3 dienas jāaturas no dzimumattiecībām.

Injekcijām tiek izmantota hialuronskābe -  dabīga viela, kas palīdz mitrināt ādu un piešķir tai apjomu. Ādai novecojoties, hialuronskābes daudzums tajā samazinās, tādējādi āda pakāpeniski noveco un zaudē tonusu. Hialuronskābes injekcijas ir veids, kā atsvaidzināt ādu, atjaunojot ādas vingrumu un elastību, izlīdzinot krunkas, piešķirot nepieciešamo apjomu un padarot ādu jaunāku. Hialuronskābi izmanto ne tikai estētiskajā medicīnā, bet arī ārstēšanā, piemēram, traumatoloģijā un acu ķirurģijā.

Hialuronskābes injekcijas estētiskajā ginekoloģijā kas Eiropā tiek pielietotas 2 -3 gadus, Amerikā - jau aptuveni 10 gadus. Tagad tās pieejamas arī Latvijā.

Lielākam efektam, īpaši novecošanās simptomu un slodzes urīna nesaturēšanas novēršanai ieteicams abas neķirurģiskās metodes apvienot, veicot gan lāzerterapiju, gan injekcijas.

Lai pieteiktos vizītēm un saņemtu vairāk informācijas, zvaniet:

 Tālr: 66 333333, 29334224,

rakstiet uz e-pastu: info@capitalclinicriga.lv

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.