info@healthtravellatvia.lv +371 67147906
LATVIAN HEALTH TOURISM CLUSTER

Members

Amber SPA Boutique Hotel
Peteris Grinbergs
peteris@amberspahotel.lv
www.amberspahotel.lv

 

Baltic Beach Hotel
sd@balticbeach.lv
www.balticbeach.lv

 

Baltic Care
Ketija Fogele
info@balticcare.eu
www.balticcare.eu

Baltic Travel Group
Elīna Irbe
elina.irbe@btgroup.lv
www.baltic.travel

Baltijas Vēnu klīnika
Linda Štāle, Ļuba Tihomirova
medinfo@vc4.lv
www.venas.lv

Capital clinic Riga
Inguna Almbauere
inguna.almbauere@vc4.lv

Evija Mirozojana
evija@vc4.lv
www.capitalclinicriga.lv

Clinic of Plastic Surgery
Ketija Fogele
ketijafogele@gmail.com
www.gilis.lv

Dr. Solomatina acu rehabilitācijas un redzes korekcijas centrs
Daiga Dzelme
aiga.dzelme@acucentrs.lv
www.acucentrs.lv

Dermatoloģijas klīnika
Linda Štāle, Ļuba Tihomirova
medinfo@vc4.lv
www.dermaclinic.lv

Flebomedika (Dr.Mauriņa Vein Center)
Kristine Saberte
kristine.saberte@flebomedika.lv
www.venucentrs.lv
www.veincenter.ru

Health Centre 4  
vc4@vc4.lv
www.vc4.lv

Hotel Jurmala SPA
Kristīne Štāla-Bula
kristine.stala@hoteljurmala.com
www.hoteljurmala.com

Jurmala hospital
Laila Bekmane
laila.bekmane@jurmalasslimnica.lv
www.jurmalasslimnica.lv

 

KRC "Jaunķemeri"
Elīna Malkiela
emalkiela@apollo.lv
www.jaunkemeri.lv

Latvian American Eye Center
Una Brūma
una@laac.lv
www.laac.lv

Latvian resorts association
Gunta Uspele
guntau@jpd.gov.lv
www.healthtourismlatvia.lv

Liepaja Olympic center
Martins Silis
martins.silis@loc.lv
www.loc.lv

Liepaja University
Ilze Grospina
ilse@cs.lpu.lv
www.liepu.lv

Meeting Tour Travel & SPA Consultants
Iveta Kravale
iveta@meeting.lv
www.meetingtour.lv

NRC "Vaivari"
Ulrika Eistreike
ulrika.eistreike@nrc.lv
www.nrcvaivari.lv

Nordmed tour
Ilva Urbanovica
ilva@nordmedtour.com
www.nordmedtour.com

Orto clinic
Džoanna Eglīte
Dzoanna.eglite@orto.lv
www.orto.lv

Rehabilitation center "Ligatne"
Dace Kalmane
dacekalmane@gmail.com
www.rehcentrsligatne.lv

Riga Stradins University
Ingrida Kalvina
ingrida.kalvina@rsu.lv
www.rsu.lv

 

Sigulda hospital
Valdis Silke
slimnica@apollo.lv
www.siguldasslimnica.lv

The health and rehabilitation hotel "Belorusija Jurmala"
Rita Elce
rita.elce@belorusija.lv
www.belorusija.lv

The microsurgery centre
Kalvis Pastars/Janis Bendiks
kalvispastars@gmail.com
www.mikrokirurgija.lv

The Social Integration State Agency
Ieva Melko
siva@siva.gov.lv
www.siva.gov.lv

Vasaraudzes privatklinika
Ineta Vasaraudze
ineta@vasaraudze.lv
www.vasaraudze.lv

Vidzeme Olympic center
Iluta Urbanovica
iluta.urbanovica@voc.lv
www.voc.lv

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lv



Registration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

HAVE A QUESTION?